Home

Komunismus Svorka Hobart ms ve víceboji rychlobruslení 2019 daň Pompeje tepna

Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji pátá, má za sebou  závody na 500 a 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji pátá, má za sebou závody na 500 a 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Rychlobruslení a short track - sportovní pořady - sledujte online | Česká  televize
Rychlobruslení a short track - sportovní pořady - sledujte online | Česká televize

Sáblíková překonala na MS v Calgary 13 let starý světový rekord na trati  3000 metrů - Seznam Zprávy
Sáblíková překonala na MS v Calgary 13 let starý světový rekord na trati 3000 metrů - Seznam Zprávy

MS v rychlobruslení odstartovala Sáblíková stříbrem - Aktuálně.cz

Rychlobruslení program – Seznam.cz

Mistrovství světa v rychlobruslení ve víceboji 2019 – Wikipedie

Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13.  místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13. místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková triumfovala na pětce a slaví evropské stříbro z víceboje -  iDNES.cz
Sáblíková triumfovala na pětce a slaví evropské stříbro z víceboje - iDNES.cz

Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2019 – Wikipedie

Mistrovství světa v rychlobruslení ve sprintu 2019 – Wikipedie

Martina Sáblíková na MS v rychlobruslení: kousíček od zlata! | iSport.cz

MS v rychlobruslení ve víceboji 2022: program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Sáblíková skončila na ME na 3 000 metrů čtvrtá, zůstává ve hře o medaile -  iDNES.cz
Sáblíková skončila na ME na 3 000 metrů čtvrtá, zůstává ve hře o medaile - iDNES.cz

Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? | iSport.cz

Tyden.cz | Sáblíková obhajuje titul na vícebojařském MS, s medailí nepočítá

Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje -  iDNES.cz
Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje - iDNES.cz

Sáblíkové k rekordu blahopřál i Babiš. A co hala? Nejde to tak rychle, stát  není firma, odpověděl - Echo24.cz
Sáblíkové k rekordu blahopřál i Babiš. A co hala? Nejde to tak rychle, stát není firma, odpověděl - Echo24.cz

Znovu zlatá Sáblíková. Česká rychlobruslařka vyhrála závod na mistrovství  světa na tři kilometry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Znovu zlatá Sáblíková. Česká rychlobruslařka vyhrála závod na mistrovství světa na tři kilometry | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Po prvním dni MS v rychlobruslení vede Martina Sáblíková - Ministerstvo  vnitra České republiky
Po prvním dni MS v rychlobruslení vede Martina Sáblíková - Ministerstvo vnitra České republiky