Odermatt je dvojnásobným světovým šampionem. Po sjezdu ovládl i obří slalom  – ČT sport – Česká televize
Odermatt je dvojnásobným světovým šampionem. Po sjezdu ovládl i obří slalom – ČT sport – Česká televize

Odermatt si v Kranjské Goře zajistil glóbus za obří slalom. Vede i celý SP  | iSport.cz
Odermatt si v Kranjské Goře zajistil glóbus za obří slalom. Vede i celý SP | iSport.cz

Obří slalom lyžařů zvládl v těžkých podmínkách nejlépe favorit Odermatt.  Krýzl dojel devatenáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Obří slalom lyžařů zvládl v těžkých podmínkách nejlépe favorit Odermatt. Krýzl dojel devatenáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

RS GS | Sporten.cz

OBŘAČKY STÖCKLI | SKIMAX.CZ | E-SHOP | luxusní lyže a oblečení světových  značek AK Ski, Sportalm, Goldbergh, Stöckli, Vist, Bogner
OBŘAČKY STÖCKLI | SKIMAX.CZ | E-SHOP | luxusní lyže a oblečení světových značek AK Ski, Sportalm, Goldbergh, Stöckli, Vist, Bogner

ONLINE LIVE : Lyžovanie dnes , alpská kombinácia muži , 1 kolo - super-g |  Šport.sk
ONLINE LIVE : Lyžovanie dnes , alpská kombinácia muži , 1 kolo - super-g | Šport.sk

Slalomky od A do Z - Lyžařské vybavení - Články o lyžování na SNOW.cz -  SNOW.cz
Slalomky od A do Z - Lyžařské vybavení - Články o lyžování na SNOW.cz - SNOW.cz

Odermatt i pošesté skončil na pódiu, ovládl obří slalom ve Val d'Isere -  iDNES.cz
Odermatt i pošesté skončil na pódiu, ovládl obří slalom ve Val d'Isere - iDNES.cz

dámské freeride lyže STOCKLI STORMRIDER 85 MOTION 2020 + Salomon Lithium 10  ( TOP stav ) - Mardosport.cz
dámské freeride lyže STOCKLI STORMRIDER 85 MOTION 2020 + Salomon Lithium 10 ( TOP stav ) - Mardosport.cz

Addikt Pro (and Z12) - Unisex souprava na sjezdové lyžování | Salomon

Odermatt podruhé vítězem obřího slalomu SP a obhájil malý glóbus - Sport.cz

Odermatt vyhrál obří slalom ve Val d`Isere a i pošesté v sezoně skončil na  pódiu | ČeskéNoviny.cz
Odermatt vyhrál obří slalom ve Val d`Isere a i pošesté v sezoně skončil na pódiu | ČeskéNoviny.cz

RS GS - Lyže pro obří slalom | Sporten.cz

Kristoffersen se rval, malý glóbus ale po druhém triumfu v Kranjské Goře  bere Odermatt – ČT sport – Česká televize
Kristoffersen se rval, malý glóbus ale po druhém triumfu v Kranjské Goře bere Odermatt – ČT sport – Česká televize

Bassinová je mistryní světa v super-G. Shiffrinová má 12. světovou medaili  - iDNES.cz
Bassinová je mistryní světa v super-G. Shiffrinová má 12. světovou medaili - iDNES.cz

Dětské lyže Salomon cross MAX 120cm s vázáním Salomon 45 - prodám, inzerce  Lyže Bazar CZ
Dětské lyže Salomon cross MAX 120cm s vázáním Salomon 45 - prodám, inzerce Lyže Bazar CZ

Sjezdaři Feuz s Kröllem se v Kvitfjellu podělili o vítězství v super-G -  Deník.cz
Sjezdaři Feuz s Kröllem se v Kvitfjellu podělili o vítězství v super-G - Deník.cz

ONLINE: Adam a Andreas Žampa dnes - 1. kolo obrovský slalom Kranjska Gora  2022 | SPORTNET
ONLINE: Adam a Andreas Žampa dnes - 1. kolo obrovský slalom Kranjska Gora 2022 | SPORTNET